Ayazağa Hadım Koruyolu Cd. No:19 34398 Ayazağa / Maslak/Şişli/İstanbul Türkiye

Yükselen Teknoloji Koordinatörlüğü

YüTek Hakkında

IEEE Beykent Üniversitesi Öğrenci Kolu olarak bu sene üçüncüsünü düzenledi̇ğimiz Yükselen Teknoloji’18’e sizleride bekliyoruz.
Gelenekselleşen Yükselen Teknoloji konferansları , ülkemiz ve dünyada teknolojik açıdan gelişen ve ilerleyen firma ve ürünleri geleceğin mühendisleri ile buluşturuyor
Yükselen Teknoloji konferansları bu sene de dopdolu bir program akışı ile katılımcılarını bekliyor.Etkinliğimiz sertifikalıdır

Sertifika

YÜTEK’18 Sertifikası, tüm oturumlara katılan katılımcılara okulumuz tarafindan verilmektedir.

Teknolojinin kalbi olan Yükselen Teknolojide hemen yerini ayır!

Konuşmacılar

Kozan Demircan

Lise eğitimini İtalyan Lisesinde tamamladı. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünde tamamladı. Şu anda Bilgi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğretim görevliliği yapmaktadır. Popüler Bilim, İcatlar & İnovasyon Tarihi ve İnternet Pazarlamacılığı derslerini vermektedir.Popular Science Türkiye dergisi için bilim-teknoloji  yazıları yazmaktadır.

Merve Ayyüce Kızrak

Haliç Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yine Haliç Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği programında, yüksek lisans eğitimini tamamladı. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Programında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Atakan Erdemgil

Lise eğitimini Edirne Fen Lisesinde tamamladı. Lisans eğitmini İstanbul Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamladı. Yine İstanbul Üniversitesi’de İşletme Yüksek Lisans Programı (MBA), Master of Business Administration yüksek lisans eğitimini tamamladı. Şu anda Arçelik A.Ş Arge Direktörlüğü ve Test Onay Yöneticiliği yapmaktadır.

Bülent Boz

Lise eğitimini Yükseliş Koleji’nde tamamladı. Lisans Eğitmini Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde tamamladı. Gentek Medical’de Bölge Müdürlüğü yapmıştır ve Olympus Firmasın’da (Tıbbı Cihazlar) Satış ve Pazarlama Müdürlüğü yapmıştır. Şu anda CORDAMED’te Genel Müdür Yardımcılığı ve Satış Müdürlüğü yapmaktadır.

Sponsorlarımız

Promosyon Ürün Sponsorumuz

Tanınmış İnşaat A.Ş.

Destek Sponsorlarımız

FANUC 

Arkel Elektrik Elektronik San. ve Tic. A.Ş.

Sosyal Medya Sponsorlarımız

Webtekno

Girişimci Mühendis

Program Akışı

Powered by themekiller.com